



Picked Fresh For You
-
Sold out
Naz Egushi Grinded 8oz
Regular price $3.90 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $3.90 USDSold out -
Maggi Crayfish Tablet 10g x 60 cubes
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / per$9.25 USDSale price $7.25 USDSale -
De Rica Tomato Paste 850g
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$9.99 USDSale price $8.00 USDSale -
Oilio Villa Oil 128oz
Regular price $18.75 USDRegular priceUnit price / per$21.25 USDSale price $18.75 USDSale -
Sold out
NAZ WAAKYE LEAVES (2 Oz)
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price / per$4.75 USDSale price $3.50 USDSold out -
Sold out
NAZ TURMERIC POWDER (8 Oz)
Regular price $2.50 USDRegular priceUnit price / per$3.00 USDSale price $2.50 USDSold out -
Sold out
NAZ TURMERIC POWDER (5 OZ)
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / per$5.00 USDSale price $3.00 USDSold out -
Sold out
NAZ STAR ANISE (4 OZ)
Regular price $48.00 USDRegular priceUnit price / per$50.00 USDSale price $48.00 USDSold out -
Sold out
NAZ SORREL (32 Oz)
Regular price $3.60 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $3.60 USDSold out -
Sold out
NAZ SMOKY SHRIMP (3 OZ)
Regular price $68.00 USDRegular priceUnit price / per$70.00 USDSale price $68.00 USDSold out -
Sold out
NAZ SHRIMP POWDER (6 Oz)
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per$10.00 USDSale price $7.00 USDSold out -
Sold out
NAZ SHRIMP POWDER (5 Oz)
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / per$8.00 USDSale price $6.00 USDSold out -
Sold out
NAZ RED HOT CHILLI POWDER (8 Oz)
Regular price $2.60 USDRegular priceUnit price / per$3.00 USDSale price $2.60 USDSold out -
Sold out
Naz Pink Salt 12oz
Regular price $3.30 USDRegular priceUnit price / per$5.00 USDSale price $3.30 USDSold out -
Sold out
Naz Peanut Flower 1lbs
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / per$7.00 USDSale price $5.00 USDSold out -
Sold out
Naz Peanut Butter 500gm
Regular price $5.80 USDRegular priceUnit price / per$7.00 USDSale price $5.80 USDSold out -
Sold out
Naz Palm Oil 3.5lit
Regular price $25.50 USDRegular priceUnit price / per$28.00 USDSale price $25.50 USDSold out -
Sold out
Naz Palm Oil Organic Regular 500g
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price / per$5.00 USDSale price $3.50 USDSold out -
Sold out
Naz Palm Oil Organic Regular 2lit
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per$15.00 USDSale price $12.00 USDSold out -
Sold out
Naz Palm Oil Organic Regular 1lit
Regular price $6.75 USDRegular priceUnit price / per$9.50 USDSale price $6.75 USDSold out -
Sold out
Naz Palm Oil Organic 500gm
Regular price $4.30 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $4.30 USDSold out -
Sold out
Naz Palm Oil Organic 2lit
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$10.00 USDSale price $8.00 USDSold out -
Sold out
Naz Palm Oil Organic 1lit
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $4.00 USDSold out -
Sold out
Naz Hot Pepper 6oz
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / per$7.00 USDSale price $4.00 USDSold out -
Sold out
Naz Egushi Ungrinded 8oz
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / per$7.00 USDSale price $5.00 USDSold out
1
/
of
25
Breakfast
-
Nestle Cerelac Maize 1kg
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price / per$21.00 USDSale price $16.00 USDSale -
Ghana Yam x 3 (3 tubers)
Regular price $28.99 USDRegular priceUnit price / per$32.99 USDSale price $28.99 USDSale -
Ghana Yam x 1 (1 tuber)
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / per$11.99 USDSale price $9.99 USDSale -
Peak Evaporated Milk 150ml x 12
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / per$22.00 USDSale price $20.00 USDSale
Noodles & Pasta
-
Indomie Instant Noodles –Onion Chicken 70g x 40 (1 Box)
Regular price $19.00 USDRegular priceUnit price / per$27.00 USDSale price $19.00 USDSale -
Indomie Instant Noodles –Onion Chicken 70g (1 Unit)
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / per$2.00 USDSale price $1.50 USDSale -
Indomie Chicken Pepper Soup Flavor 70g (1 unit)
Regular price $1.00 USDRegular priceUnit price / per$1.50 USDSale price $1.00 USDSale -
Indomie Chicken Flavor 70g (1 unit)
Regular price $1.00 USDRegular priceUnit price / per$1.50 USDSale price $1.00 USDSale
Drinks & Beverages
-
Roshni Lychee Juice 2.1 lit
Regular price $4.25 USDRegular priceUnit price / per$5.50 USDSale price $4.25 USDSale -
Malta Guinness 33ml x 6
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price / per$16.00 USDSale price $14.00 USDSale -
Vita Malta Classic x 6
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$9.50 USDSale price $8.00 USDSale -
Sale
Vita Malta plus x 6
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$9.50 USDSale price $8.00 USDSale
Condiments & Sauces
-
Geshia Mackerel Red 425gm x 3
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / per$12.00 USDSale price $9.50 USDSale -
Geisha Mackerel Green 425gm x 3
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / per$12.00 USDSale price $9.50 USDSale -
Ghana Garden Eggs 800g
Regular price $5.90 USDRegular priceUnit price / per$7.99 USDSale price $5.90 USDSale -
Sold out
Heinz Salad Cream 425g
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / per$9.50 USDSale price $7.50 USDSold out
Seasonings & Spices
-
Sold out
Naz Egushi Grinded 8oz
Regular price $3.90 USDRegular priceUnit price / per$6.00 USDSale price $3.90 USDSold out -
Maggi Crayfish Tablet 10g x 60 cubes
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price / per$9.25 USDSale price $7.25 USDSale -
De Rica Tomato Paste 850g
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / per$9.99 USDSale price $8.00 USDSale -
Oilio Villa Oil 128oz
Regular price $18.75 USDRegular priceUnit price / per$21.25 USDSale price $18.75 USDSale
Flour & Grains
-
Sold out
Diri Shela Sella Basmati Rice 10lbs
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per$17.00 USDSale price $15.00 USDSold out -
Ghana Yam x 3 (3 tubers)
Regular price $28.99 USDRegular priceUnit price / per$32.99 USDSale price $28.99 USDSale -
Ghana Yam x 1 (1 tuber)
Regular price $9.99 USDRegular priceUnit price / per$11.99 USDSale price $9.99 USDSale -
Sold out
Neat Fufu 700g
Regular price $8.30 USDRegular priceUnit price / per$11.00 USDSale price $8.30 USDSold out
More Great Products
-
Health & Beauty
Here are just a few of what we offer in the Health...
-
Flour & Grains
Dry foods are a convenient and affordable way to stock your pantry...